Психология, психиатрия

Аватар пользователя Доктор

Історія психології XIX — початку XX століття.

по прямой ссылке с облака...

Докладно й послідовно висвітлено рух світової психологічної думко в XIX й на початку XX ст. на засадах культурологічного підходу. Показано вагомий внесок українських психологів у поступі наукової исихології, в розробці її методологічних засад. Для студентів вищих павчальних закладів, які павчаються по спеціальностям: "Психологія", "Соціологія", "Філософія".

Изображение: 
Аватар пользователя juls

Основи психології та педагогіки Палеха, Герасимчук, Шиян

 

Посібник допоможе розвивати у студентів здібності до наукового підходу визначення найбільш ефективних прийомів, форм, методів, засобів і цілісних психолого-педагогічних технологій управління та впливу на підлеглих з мстою підвищення їх професійної зрілості, розвитку моральних якостей, поведінки сучасного керівника, здатного висококваліфіковано виконувати коло соціально-виробничих обов'язків.

Для спеціалістів і керівників організацій, підприємств, працівників юридичних і соціально-психологічних служб, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.

Аватар пользователя juls

Психология здоровья Никифоров

Скачать книгу: 

 

На нашем сайте Вы можете скачать книгу Психология здоровья по прямой ссылке
Психология здоровья (Под ред. Г.С. Никифорова, 2006)

Аватар пользователя juls

Психология кризиса

Скачать книгу: 

 

На нашем сайте Вы можете сказать книгу  Психология кризиса Осипова А. А.

В справочнике представлен спектр кризисных ситуа­ций в жизни человека, детально рассмотрены причины их возникновения, включая критический возраст, семейные проблемы, утрату близкого человека, террор и возникнове­ние чрезвычайных ситуаций, насилие. Проанализированы способы выхода из кризиса и конструктивные методы борь­бы с деструктивными — алкоголизмом и суицидом.

Подписаться на Психология, психиатрия